EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Британці створять в Україні мережу-коворкінг

3 марта 2019 - Администратор

Офісні приміщення планують запустити в містах-мільйонниках.

Британська компанія IWG Plc планує розширити свою присутність на українському ринку і відкрити мережу коворкінг в містах-мільйонниках. Про це повідомила регіональна представниця глобального оператора гнучких робочих просторів IWG Юлія Литвиненко. Також у планах компанії вивести до України новий формат - креативний простір Spaces, інформує Ukr.Media.

«В Україні, як і в усьому світі, відбувається бум коворкінг і зростає попит на гнучкі офісні рішення. Ми спостерігаємо за зростанням показників через призму власних результатів», - сказала Юлія Литвиненко.

За її словами, в якості стартових майданчиків для розвитку своєї мережі британська компанія розглядає такі міста, як Львів, Одеса, Дніпро, Харків та Запоріжжя.

При відкритті нових офісів, IWG Plc оцінює рівень життя, запити потенційних та існуючих клієнтів, а також наявність у містах престижних бізнес-центрів та приміщень економкласу.

За оцінками компанії, основними клієнтами таких офісів стануть представники IT-сфери, електронної комерції, а також агробізнес. Молоді підприємці та стартапи залишаються найактивнішими споживачами офісних площ.

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!