EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Щиро вітаємо із Днем народження шановного Віктора Михайловича Омелянчука!

Китай запускає програму з роботизації сільського господарства. Такий крок, ймовірно, призведе до втрати роботи мільйонами китайських фермерів. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Станом на липень 2018 року в Україні налічується понад 1100 діючих елеваторів, сумарна потужність одночасного зберігання яких складає близько 46 млн тонн.

Донецький олігарх Рінат Ахметов вирішив зайнятися виробництвом мінеральних добрив, дефіцит яких відчувають на собі в останні роки українські аграрії.

Днями набуде чинності закон щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств.

Минулого тижня на продаж за кордон відправили на 45% менше збіжжя супроти попереднього тижня.

За даними міністерства економіки, у 2017 році Україна експортувала меду на 133,7 мільйона доларів, а збільшення продажів за кордон у валюті склало 37,5%. Загалом країна експортувала 67 тисяч тонн продукту.

Разом вони імпортували близько 70% вітчизняної зернової.

 

 

Фермери, які візьмуться вирощувати надранню, зможуть конкурувати з теплими країнами, повідомив Володимир Білко, агроном-консультант, передає Ukrainefood.

Китай – є одним з найголовніших і найперспективніших ринків збуту українського соняшникового шроту. Однак на заваді масштабному експорту вітчизняної продукції є ціни, які озвучують у КНР. Про це заявила трейдер з міжнародної торгівлі компанії Allseeds Наталя Павленко, повідомляє «АПК-інформ».

За ініціативи волонтерів Корпусу Миру США в Україні та підтримки ОР «Спілка роботодавців Дубенщини» протягом 23-27 липня у місті Дубно було реалізовано пілотний в Рівненській області проект з проведення літнього спортивного табору OLYMPUS. Для його проведення на Дубенщину завітали 8-м волонтерів Корпусу Миру США в Україні із Закарпатської, Вінницької, Івано-Франківської, Волинської та Рівненської областей. 

Мораторій, що діє в Україні на експорт цього виду дерева, систематично порушується.

В рамках держпрограми часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів учасникам ринку буде направлено 220 098 тисяч гривень.

У вітчизняних аграріїв поки ще немає досвіду вирощування імбиру в промислових масштабах.

Японська компанія SPREAD планує побудувати кілька повністю роботизованих вертикальних ферм на Близькому Сході. Перша ферма буде зведена в ОАЕ в наступному році.