EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Прем'єр-міністр наполягає на активнішій переробці агропродукції

Державної компенсації витрат на насіння, що передбачена бюджетом-2018 для фермерських господарств, вистачить лише на 50 гектарів. Про це в інтерв’ю Agravery розповіла Сюзанна Григоренко, виконавчий директор Насіннєвої асоціації.

Підприємства торгівлі та сфери послуг можуть проводити округлення в чеку суми розрахунків готівкою в бік зменшення при сумі від 1 до 4 копійок або в бік збільшення - при сумі від 5 до 9 копійок.

Якщо нині діючий національний стандарт на шоколад не допускає додавання в шоколадну масу рослинних жирів, то європейський стандарт, який планується впровадити в Україні з 1 липня 2019 року, допускає наявність в какаомістких продуктах 5% рослинних жирів.

У 2017 році Україна експортувала 6300 тонн томатного соку на, заробивши на цьому $2,48 млн. Обсяг зовнішніх поставок на чверть перевищив показники 2016 року, повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства.

Якщо законопроект ухвалять – м'ясом та салом не можна буде торгувати з 2020 року.

Кабінет міністрів України розірвав програму економічного співробітництва з Росією на 2011-2020 роки.

В сховищах Китаю лишаються великі запаси нерозпроданого врожаю часнику, як наслідок суттєвого збільшення виробництва в 2017 році

Експорт українських яблук лишається дуже невисоким порівняно з потенціалом. Якщо не враховувати поставок до Російської Федерації (формально це експорт до Білорусі) та продажі яблука на переробку до Австрії та Угорщини, то найбільшим покупцем вітчизняного фрукту в поточному сезоні лишається Швеція, повідомляє Українська плодоовочева асоціація на сторінці в Facebook.

Набрали чинності Порядки ідентифікації ВРХ, овець та кіз.
Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

До таких банків Нацбанк може висувати посилені вимоги

Національний банк України визначив банки, банкрутство або неналежне функціонування яких може створити системні ризики для фінансової системи країни. Про це повідомила прес-служба НБУ.

Темпи розвитку внутрішнього ринку органічної продукції відстають від його можливостей. Такий висновок зробив Олексій Соломка, голова асортиментного комітету ГС «Органічна Україна» на Другому міжнародному конгресі «Органічна Україна-2018».

Через місяць після старту сезону в Україні обвалились ціни на тепличні огірки. Виробники не можуть продати свій товар на експорт, бо там ціни ще нижчі, в результаті велика пропозиція «давить» на вартість овоча на внутрішньому ринку.

Глава представництва Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні Сату Кахконен вважає, що українська економіка може зрости за рахунок відкладеного зростання.