EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Закон передбачає розвиток виробництва біометану в Україні

У Вінницькій області через збитковість вирощування яблук у поточному році можуть викорчувати близько 3 тис. га садів.

Вирощування мікрозелені – хороша можливість стати фермером для містян. Таке заняття не потребує наявності земельних ділянок, а інвестиції у ферму порівняно невисокі. Крім того, можна створювати додану вартість продукції, здійснюючи переробку мікрогріну. Через популяризацію здорового способу життя та харчування такі продукти стають дедалі популярнішими, а українські фермери, що займаються мікрозеленню, виграють у конкурсах стартапів, повідомляє SEEDS, пише agronews.ua.

Держгеокадастр пропонує змінити алгоритм розрахунку Фондом держмайна України оціночної вартості земельних ділянок сільськогосподарського призначення для купівлі/продажу землі.

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 28 та від 24 січня 2020 р. № 29», розроблену Мінфіном.
Про це повідомляє пресслужба відомства.

В Україні фізичним особам-підприємцям вже у жовтні почали приходити повідомлення про виникнення податкового боргу за листопад і грудень 2021 року.

Глобальна криза яблучного ринку, яка виражається в зниженні світової торгівлі свіжим яблуком на 1% за рік на тлі зростання обсягів виробництва на 2% за рік і безпрецедентного тиску на ціни, змушує виробників по всьому світу шукати шляхи виходу з ситуації.

Найвищу врожайність гречки наразі зафіксували у Вінницькій області

На Волині планують розвивати вирощування топінамбуру. Це не тільки культура з 1 га якої можна отримати прибуток в 70-90 тис. грн, а й чудова екоальтернатива паливу.

За даними Державної служби статистики України, реалізація свиней на забій сільськогосподарськими підприємствами за три квартали 2021-го зросла на 13,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

З відкриттям ринку землі, аферисти кожного разу вигадують нові схеми обману землевласників. Одна з таких схем — це перепродаж землі представниками пайовиків за довіреністю. Повідомляє Економічна правда.

У четвер, 21 жовтня, на «Володимир-Волинській птахофабриці» запустили цех з виготовлення м'ясо-кісткового борошна.

З нагоди Дня працівників харчової промисловості Дубенською міською радою пам’ятним орденом «Незалежна Україна» відзначено керівника організації роботодавців Дубенщини Юрія Іващенка, а колектив приватного підприємства «Комбінат продуктів харчування» на чолі з керівником Віктором Петровичем Фесюком - Грамотою Дубенської міської ради.

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №6149, який ініціює збільшення ставки ввізного мита для більшості засобів захисту рослин з 0% до 2%. Така ситуація може призвести до здорожчання більшості сільгосппродукції. Повідомляє Економічна правда.

Законом «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» передбачено щорічне підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, в тому числі громадського об'єднання.