EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Україні запропонували новий план розвитку агросектору в довготривалій перспективі, який складається з 4 основних кроків.

Сегмент екзотичних грибів в Україні зростає швидкими темпами, хоча це все ще дуже маленький ринок.

Через різке падіння цін на малину, агрус і смородину і в зв'язку з невизначеною ситуацією на ринку вишні Асоціація польських садів рішуче протестує проти ситуації, що виникла на ягідному ринку.

З початку квітня територією України спостерігалися випадки посухи, проте червневі опади стабілізували ситуацію і вивели більшість областей із зони ризику. Незважаючи на те, що деякі області на Півдні та Сході країни залишаються без опадів, прогноз цьогорічного врожаю залишається на рівні минулого – у форматі «60 млн тонн +».

На цьому пленарному тижні Верховна Рада України включила до порядку денного законопроект №8121, щодо протидії рейдерству.

Німецька фірма, яка за допомогою українських цукерок рекламувала російський чемпіонат з футболу, залишилася без поставщика.

Аграрії до 19 червня поточного року намолотили 281 тис. т зерна з площі 86 тис. га. Середня врожайність зернових становить 32,6 ц/га, повідомляють у Мінагрополітики.

Рік без профільного міністра для українського агросектору обернувся значними втратами потенційних інвестицій та грантів.

Посуха спостерігається на 25% території України, переважно в південно-східній частині України.

Протягом 2017-2018 року в країнах Європи відзначається розширення неблагополучних у зв'язку з АЧС територій і збільшення кількості уражених тварин.

Мінагрополітики завершує роботу над формуванням реєстру отримувачів часткової компенсації за придбану техніку та обладнання українського виробництва у травні 2018 року. За попередньою інформацією державних банків у цей період аграріями придбано 663 од. техніки й обладнання та подано 456 заявок на отримання часткової компенсації на суму близько 43 млн гривень.

Потенціал продуктивності нової породи дає змогу отримати 120 кг живої маси баранів-плідників та 69 кг вівцематок.

Завдяки вдалому географічному розташуванню до Європи, дешевій робочій силі та високому врожаю Україна розпочала експансію на світовий ринок малини.

МінАПК та ФАО визначили пріоритети в рамках співпраці щодо покращення бізнес-клімату та залучення інвестицій в АПК

З усіх секторів економіки безпілотники, як засіб виробництва, найактивніше використовуються в рослинництві та геодезії, кажуть в Мінагро.