EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Про це у коментарі УНН повідомив Олексій Дорошенко Голова асоціації постачальників торговельних мереж.

Аграрний комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект №10052 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту бджільництва» за основу. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Сьогодні Львів розпочинає тримісячну просвітницьку кампанію «Без поліетилену»: у великих торговельних мережах міста покупцям замість поліетиленових пакетів пропонуватимуть альтернативне пакування. Про це повідомляє Tvoemisto.tv.

У І кварталі 2019 року територіальні органи Держгеокадастру реалізували на земельних торгах 594 права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Їхня загальна площа склала 10,7 тис. га.

Україна сьогодні займає частку 0,2% в імпорті Ізраїлю. В експорті з України до Ізраїлю переважає харчова продукція та метали.

У 2019 р. компанія «Волос Трейд» з міста Хирів Старосамбірського району Львівської області планує запустити проект з вирощування пряних трав у горщиках.

У Каховці продемонстрували роботу нового обладнання для очищення цибулі від шкірки, пише khersondaily.com.

За результатами 2018/19 маркетингового сезону внутрішнє споживання борошна в Україні прогнозується на рівні 2 млн тонн, що на 150 тис. тонн менше, ніж у попередньому сезоні. Про це повідомив аналітик «АПК-Інформ» Андрій Купченко.

За підсумками 2018 р. сумарне виробництво плодів та ягід в Україні перевищило 2,4 млн т, що на третину більше, ніж було у 2017 р. Такі дані оприлюднила Асоціація «УКРСАДПРОМ» у річному галузевому звіті «Садівництво та ягідництво – 2018».

Представники ОР «Спілка роботодавців Дубенщини» взяли участь у конференції всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в місті Тернопіль.

Кабінет міністрів України погодив порядок використання коштів за програмою держпідтримки сільськогосподарських виробників, зокрема, дозволив компенсацію 25% вартості вагонів-зерновозів і устаткування для виробництва біоенергії. Згідно з постановою Кабміну, витрати на закупівлю зерновозів і устаткування для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси компенсуватимуть з 1 січня 2019 року, пише Інтерфакс-Україна.

Постанова "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств" від 30.01.2019 р. була опубліковано 26 лютого 2019, тим самим одночасно набула чинності, інформує Ukr.Media.

Сучасний біогазовий завод, який працюватиме на буряковому жомі незабаром з’явиться у Миколаївській області. Про це повідомили в прес-службі Миколаївської ОДА.