EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Держрибагентство спільно з Мінагро розробили пілотний проект про надання в оренду до 15 років акваторії Чорного моря для вирощування мідій.

Білл Гейтс вважає Android найголовнішою помилкою Microsoft.

Стійкість до протимікробних препаратів – це, ймовірно, найскладніша загроза глобальному здоров’ю, яку у світі називають «тихим цунамі».

Українська компанія Ochis розробила повністю органічні окуляри з кави та льону.

Компетентні органи України та Королівства Саудівська Аравія погодили міжнародний ветеринарний сертифікат для експорту українського молока та молочної продукції до Королівства Саудівської Аравії.

Протягом перших п'яти місяців 2019 року коней та віслюків Україна найбільше експортувала до Великої Британії – на 96 тис. дол.

Станом на 23 червня соя у США посіяна на 85% проти 100% минулого року та 97% у середньому за останні 5 років. 

Уряд вніс зміни до Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам з метою посилення матеріальної спроможності територіальних громад та забезпечення повсюдності юрисдикції органів місцевого самоврядування на відповідній території.

Україна вдало експортує агропродукцію до Європи. Україна не відповідає визначенню аграрно-сировинної економіки. Про це в інтерв’ю Радіо НВ заявила в.о. міністра агрополітики Ольга Трофімцева.

Укравтодор Одеської області з 24 травня вводить обмеження для руху великогабаритного вантажного транспорту на дорогах загального користування. Перш за все, обмеження стосуються перевізників сільгосппродукції. Про це повідомляє Zernovoz.ua на своїй сторінці в Facebook.

Державна служба статистики України досліджувала очікування українських експортерів тваринницької продукції в частині поставок товарів до країн ЄС. За даними Держстату, у ІІ кварталі 2019 року збільшити експорт продукції в країни ЄС планують лише 5% підприємств галузі. До зменшення поставок товарів в ЄС готуються 2% компаній, повідомляє УНН.

Завдяки українським виробникам, які повірили в жимолость і заклали в останні 2-4 роки перші комерційні насадження, вже на початку червня очікуємо її появи на ринку та полицях супермаркетів.

Інформація про можливі втрати значної частини врожаю суниці садової (полуниці) в Західних регіонах України і в господарствах Польщі стурбувала переробні підприємства країни.

Миколаївські винахідники облаштували сміттєпереробний завод на борту корабля. Творча група NiceCube з Миколаєва розробила унікальний інноваційний проект на замовлення британської еко-компанії Ocean Polymers, повідомляє business.ua.
«За основу взятий старий корабель та обладнаний плазмовою установкою для піролізу (теплова деградація – “розчинення вогнем”) органічних та неорганічних речовин, виловлених на поверхні водойми. Судно збиратиме пластик та інше сміття, висушуватиме, подрібнюватиме і готуватиме його для подальших трансформацій, перероблене сміття зберігатиметься як чистий синтетичний газ, що використовуватиметься для подачі палива на човні», – зазначають автори проекту.