EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Уряд хоче скасувати неактуальні норми

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів 11 грудня представив перші два пілотні проекти з передачі в концесію морських портів «Ольвія» та «Херсон» на 30-35 років. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ, та урядову прес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

У Держпотребслужбі розповіли про вимоги до виробників

Наразі у Верховній Раді зареєстровано 13 законопроектів про земельний мораторій.

В кінці третьої декади листопада - початку першої декади грудня агрометеорологічні умови для перезимівлі озимих зернових культур складалися задовільно.

Нідерландська компанія Multi Tool Trac розробила вже третю модель електротрактора, яка, на відміну від двох попередніх, буде запущена в серію. 

Банки підняли ставки для гривневих депозитів і вкладів у доларах. Найбільше подорожчали гривневі вклади періодом від 3 до 6 місяців. Вони зросли на 0,16 п п - до 13,42%.

Минулого тижня обсяг експорту ячменю склав 73 тис. тонн.

Саджанці будуть вироблятися після і в разі успішного проходження запланованих досліджень

Навіть в умовах війни, економічної нестабільності й інших негативних чинників обсяги капітальних інвестицій в аграрну сферу за останні три роки, порівняно з 2014 роком, збільшилися на 81%.

Завершено процес сертифікації локомотивів TE33A серії Evolution виробництва General Electric, які поставлені в Україну у 2018 році.

Розраховувати на притулок в Чехії зможуть тільки українці, які прибули з окупованих Росією українських територій

За січень-жовтень Державна фіскальна служба (ДФС) легалізувала 7,3 тис. найнятих працівників, які працювали без оформлення трудових відносин.

Аеропорт почнуть будувати в 2019 році на кордоні Дніпропетровської і Запорізької областей.

Президент України Петро Порошенко закликав погодиться з розширенням бази оподаткування єдиним соціальним внеском (ЄСВ).