EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

На Львівщині презентують перший в Україні центр навчання фермерів. Підготовка відбуватиметься за участі Центру зайнятості та Міжнародної фінансової корпорації.

У 2018 році взаємна торгівля сільськогосподарською продукцією між Україною і Європейським Союзом встановила рекорд, наблизившись до $9, що на 11,4% перевищило показник 2017 року.

Десять тренінгів з питань сталого управління природними ресурсами в лісостеповій та степовій зонах України проведе ФАО до кінця року. Мета тренінгів – мінімізація деградації земель. Про це розказала Оксана Рябченко, національний координатор проекту ФАО, під час конференції «Стале землеробство в умовах зміни клімату: технології, практики, досвід», 19 лютого в рамках виставки «АгроВесна», повідомляє propozitisiya.com.

У сезоні 2018/19 ЄС знизив виробництво ріпаку до 19,6 млн тонн порівняно з середнім п’ятирічним показником 22,1 млн тонн.

Цього місяця міністр продовольства і сільського господарства Німеччини Юлія Клекнер представила новий спосіб маркування м’яса, який відображає рівень добробуту тварин: в яких умовах їх вирощували, як транспортували і т.д. Спочатку нові позначки будуть застосовувати лише до свинини, пише pigua.info.

За даними Мінагрополітики, з початку 2018/19 МР станом на 20 лютого через Україну на зовнішні ринки було поставлено 31,3 млн. тон зернових культур, що на 5,5 млн. тон перевищує аналогічний показник минулого МР. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ІА «АПК-Інформ».

Артишок є невибагливою культурою щодо використання води: на гектар він потребує на тисячу кубометрів води менше, ніж традиційні овочі.

Експортом сирів можуть зайнятися кооперативи. Саме за їх рахунок Україна змога б наростити експорт різних сортів сирів. Таку думку висловила керівник Центру накопичення молока Асоціації виробників молока (АВМ) Олена Жупінас, передає «Інфо-Шувар».

На Білоцерківському заводі препаративних форм ALFA Smart Agro встановлена ​​інноваційна лінія по виробництву гербіцидів в формі суспензійних емульсій. Виробнича потужність лінії складає близько 20 тон готової продукції на добу. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Інфоіндустрія.

У поточному році розраховуємо на те, що Україна отримає можливість експорту черешні до КНР.

Голову Організації Роботодавців «Спілка роботодавців Дубенщини» Юрія Іващенка нагороджено відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

 

 

 

 

 

 

Лідер виставкового бізнесу України компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» презентує календар найбільших міжнародних аграрних виставок України на 2019 рік:

Дані представлені в рейтингу The Best Countries For Business журналу Forbes.

В Україні навесні 2019 року запустять першу у світі децентралізовану біржу з торгівлі сільськогосподарськими товарами з використанням технології «блокчейн». Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНІАН.