EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Малозабезпеченим, тимчасово безробітним та внутрішньо переміщеним особам Міністерство соціальної політики за підтримки Міжнародного банку у рамках проекту «Рука допомоги» дає безвідсоткові кредити на започаткування власного бізнесу, у тому числі аграрного.

В Україні вводиться механізм "єдиного вікна" для всіх видів контролю, які передбачені при митному оформленні товарів

Занадто високі ціни на телятину та свинину все частіше змушують українців купувати куряче м'ясо, яке не може похизуватись корисними властивостями.

За інформацією учасників ринку, у цьому сезоні реалізація раннього яблука почалася майже на два тижні раніше, ніж минулого року.

У Луцьку затримано чотирьох шахраїв, що через інтернет продавали неіснуючу сільгосптехніку.

Нині вартість тонни ячменю сягає 177-180 доларів.

Згідно з оперативними даними, за підсумками 2017/18 МР з України було експортовано 874,8 тис. тонн гороху, що в 2 рази перевищило аналогічний результат попереднього сезону.

Наша держава посіла 6 місце в світовому рейтингу країн-виробників малини та 4 місце серед європейських країн.

Українські виробники харчових продуктів при оформленні маркування на товарах, призначених для експорту, спеціально або випадково роблять так, що текст українською мовою видно гірше, ніж іноземною.

На фермі у Донецькій області виготовляють сири качіокавало та качотта. Також серед продукції господарства можна знайти сало, домашні ковбаси, італійські салямі, тюркський суджук.

Українським аграріям запропонували по-новому боротися з бур'янами та шкідниками - випалювати їх вогнем. Компанія "А3Тех-Україна" на виставці «Агро-2018» представила вогненний культиватор. Машина вартістю близько $ 10 тис. зараз проходить останні випробування і незабаром з'явиться в продажу.

Сорго — це прекрасна альтернатива багатьом традиційним культурам.

Над цим питанням аналітик УАК Неля Онищенко розмірковує в своєму коментарі виданню "Деловая столица".

В середньому по країні працівник сільського господарства заробляє 6 524 гривень.

Також профільний комітет просить включити до порядку денного проекти законів щодо органіки, безпеки харчових продуктів та фермерських господарств.