EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Верховна Рада прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до закону "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (нова редакція) та інших законодавчих актів України".

Оновлена економічна модель вантажного напрямку АТ «Укрзалізниця» буде заснована не на надприбутках від ажіотажного зростання цін на перевезення в піковий сезон, а на партнерських взаєминах з власниками аграрних вантажів і підвищенні ефективності перевізних потужностей завдяки їх рівномірному завантаженню протягом року. Про це заявив радник голови правління компанії Юрій Щукін, пише agronews.ua.

Для підвищення рівня професійно-технічної освіті в Україні дуже важливим є залучення фахівців з виробництва до викладання в технічних вищих навчальних закладах.

В ході врочистостей до Дня працівників сільського господарства, засновник сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Дубенська аграрна компанія» Володимир Меткий нагороджений цінним подарунком Рівненської обласної державної адміністрації.

Новий сорт білого люпину передано на державне сортовипробування. Він унікальний тим, що є безалкалоїдним, тобто може використовуватися в харчовій промисловості і стати замінником сої.

Держгеокадастр пропонує змінити алгоритм розрахунку Фондом держмайна України оціночної вартості земельних ділянок сільськогосподарського призначення для купівлі/продажу землі. Про це пише AgroPolit.com.

Пенсійний фонд України (ПФУ) просить Кабінет міністрів збільшити його бюджет на 4,34 млрд грн для забезпечення виплати пенсій, зокрема для підвищення мінімальної пенсії для осіб віком від 65 років, яке має відбутися з 1 грудня.

На Публічній кадастровій карті (map.land.gov.ua) з’явився новий інформаційний шар «Інформація щодо розпаювання земель», що містить дані про окремі колективні сільськогосподарські підприємства та посилання на завантаження на порталі метаданих (працює у тестовому режимі у зв’язку із модернізацією) проектів землеустрою, на основі яких були виділені земельні паї працівникам колишніх колективних господарств.

Держава має допомогти врегулювати цінову ситуацію на українському ринку соняшникової олії. Такого висновку дійшли учасники круглого столу, що відбувся 15 листопада в Комітеті Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

Фонд державного майна виставив на приватизацію Вузлівське місце провадження діяльності (МПД) та зберігання спирту, що на Львівщині.

Виплату анонсованої президентом 1 тисячі гривень для повністю вакцинованих проти Covid-19 профінансують самі ж українці, які платять податки.

Фонд державного майна виставив на продаж Калуську ТЕЦ («Калуська теплоелектроцентраль-Нова»), другий за потужністю об'єкт у Бурштинському енергоострові.

Кабінет міністрів підтримав законопроект, який встановлює додаткові вимоги до маркування і реалізації харчової продукції та удосконалює чинне законодавство в харчовій сфері.
Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

У Федерації роботодавців транспорту України заявили, що рішення Мінінфраструктури щодо списання залізничних вагонів за віком призведе до катастрофічних для вітчизняної економіки наслідків.

Яловичина, як один із популярних світових видів м’яса стає дедалі недоступнішим у раціоні споживання українців через довготривалу тенденцію до зниження поголів’я великої рогатої худоби та цінову політику. Про це повідомляє УКАБ, пише agronews.ua.