EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Найбільші аграрні асоціації, що входять до складу ГС «Всеукраїнський аграрний форум»: Українська аграрна конфедерація, Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР), Аграрний союз України, Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад та Український клуб аграрного бізнесу направили офіційне звернення на ім’я прем’єр-міністра Володимира Гройсмана із закликом не вводити режим квотування імпорту нафтопродуктів, оскільки це призведе до дефіциту паливно-мастильних матеріалів, монополізації паливного ринку, а також зростання цін на бензин і дизельне паливо, яке є надважливим для функціонування сільського господарства.

Таку думку висловила науковий консультант з соціальних і гуманітарних питань Центру Разумкова Людмила Шангіна.

Однорічні дозволи на перебування в країні, неможливість репатріації капіталу, погана англійська мова і так далі

На підприємстві будуть виробляти сушений часник, часникову пасту, а також очищені зубки для потреб харчової промисловості.

На даний момент Україна повністю використовувала шість квот на безмитний експорт в рамках ЗВТ з ЄС, зокрема на мед, солод і пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний і яблучний соки, а також пшеницю і кукурудзу. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на повідомлення Українського клубу аграрного бізнесу.

У рамках грантового проекту з Європейським Союзом Баранівська ОТГ залучить більше 760 тис.євро на створення органічного простору у громаді, органічних виробництв та залучення молоді до розвитку ОТГ.

Ціни на яблука в Україні впали вчетверо за дев'ять сезонів. Про це повідомили експерти Української плодоовочевої асоціації (УПОА) в Facebook.

Фінансовий контроль і політичний нагляд за виконанням державного бюджету є найважливішим компонентом підзвітності державних витрат, вважають в Євросоюзі.

Вчені з канадського Університету Макмастера представили пластир Sentinel Wrap з прикріпленими біосенсорами, які можуть за специфічними ділянками ДНК сальмонели і кишкової палички визначити, чи заражене м'ясо. Вчені опублікували свою роботу в журналі ACS Nano.

Український ринок нелегальної алкогольної продукції визнаний найбільшим в Європі - він досягає 60% і виводить з бюджетів близько 360 млн євро. Тому в ЄС побоюються, що вітчизняний контрафактний алкоголь наповнить і європейські країни. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УНН.

Валовий збір культури можна перевищити минулорічний на 10%, вважають аналітики.

Близько 150 мільйонів гривень компенсації зможе отримати аграрій, який побудував цього року новий комплекс для тварин. Про це повідомив виконуючий обов'язки міністра агропромисловості Максим Мартинюк.