EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

З потенційними імпортерами не погоджені фітосанітарні сертифікати.

Впровадження в Україні ринку землі має базуватись на низці запобіжників, подібних до тих, що діють в країнах Європейського Союзу.

Завдяки енергоощадним технологіям та скороченню поголів’я тварин, за останні два десятки років споживання дизельного палива в українському агровиробництві скоротилося у 2,8 разів.

Попит на соки в країні падає з 2014 року, кажуть фермери.

Контейнерний термінал в Ковелі стане початком нового транзитного коридору.

Цього року яблука на Волині вродили на славу. Аграрії кажуть, що такого врожаю не пам’ятають останніх 20 років. Про це йдеться в сюжеті 12 каналу.

Президент України Петро Порошенко пообіцяв підписати законопроект, який дає право отримувати відшкодування ПДВ при експорті сої для виробників, які самостійно поставляють ці культури за кордон.

Щиро вітаємо із Днем народження шановного Віктора Михайловича Омелянчука!

Китай запускає програму з роботизації сільського господарства. Такий крок, ймовірно, призведе до втрати роботи мільйонами китайських фермерів. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Станом на липень 2018 року в Україні налічується понад 1100 діючих елеваторів, сумарна потужність одночасного зберігання яких складає близько 46 млн тонн.

Донецький олігарх Рінат Ахметов вирішив зайнятися виробництвом мінеральних добрив, дефіцит яких відчувають на собі в останні роки українські аграрії.

Днями набуде чинності закон щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств.

Минулого тижня на продаж за кордон відправили на 45% менше збіжжя супроти попереднього тижня.

За даними міністерства економіки, у 2017 році Україна експортувала меду на 133,7 мільйона доларів, а збільшення продажів за кордон у валюті склало 37,5%. Загалом країна експортувала 67 тисяч тонн продукту.

Разом вони імпортували близько 70% вітчизняної зернової.