EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Польські інвестори хочуть побудувати на Львівщині завод з переробки побічних продуктів тваринного походження вартістю €25 млн, яке переробляє 700 т продукції на добу.

У цьому сезоні в основних портах України ціни на ячмінь стартували з 5500–5700 грн/т, що є вищим показником відносно старту минулого сезону. Про це propozitsiya.com повідомили в зерновій торговій компанії ТОВ "Алмейда Груп".

Білоруська залізниця пропонує організувати новий логістичний маршрут до Європейського союзу через прикордонний перехід «Ізов-Грубешів».

З 2016 року діє заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення. Одночасно з цим був створений ринок довгострокової оренди. Як це вплинуло на вартість землі?

Ефект від застосування податкових преференцій у сільському господарстві виявився для представників птахівничої галузі найбільш значущим.

У Верховній Раді України в минулий четвер розгорівся скандал навколо голосування за новий закон про сільскогосподарьску кооперацію.

У Миколаївській області налічується приблизно 166 тонн прострочених пестицидів, на їхню утилізацію потрібно близько 4 млн грн, при цьому Державний фонд охорони навколишнього природного середовища не поспішає фінансувати ці роботи, пише propozitsiya.com з посиланням на "Інше ТБ".

Малозабезпеченим, тимчасово безробітним та внутрішньо переміщеним особам Міністерство соціальної політики за підтримки Міжнародного банку у рамках проекту «Рука допомоги» дає безвідсоткові кредити на започаткування власного бізнесу, у тому числі аграрного.

В Україні вводиться механізм "єдиного вікна" для всіх видів контролю, які передбачені при митному оформленні товарів

Занадто високі ціни на телятину та свинину все частіше змушують українців купувати куряче м'ясо, яке не може похизуватись корисними властивостями.

За інформацією учасників ринку, у цьому сезоні реалізація раннього яблука почалася майже на два тижні раніше, ніж минулого року.

У Луцьку затримано чотирьох шахраїв, що через інтернет продавали неіснуючу сільгосптехніку.

Нині вартість тонни ячменю сягає 177-180 доларів.

Згідно з оперативними даними, за підсумками 2017/18 МР з України було експортовано 874,8 тис. тонн гороху, що в 2 рази перевищило аналогічний результат попереднього сезону.

Наша держава посіла 6 місце в світовому рейтингу країн-виробників малини та 4 місце серед європейських країн.