EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Документ стосується самовільного зайняття земельних ділянок.

Українські виробники знижують ціни пропозиції на соєвий шрот / макуха, пояснюючи це рішення сезонним збільшенням кількості пропозицій зазначених продуктів на внутрішньому ринку в умовах малоактивного попиту. Про це повідомляє «АПК-Інформ».

Державна підтримка галузі тваринництва буде ефективніше, якщо держава збереже поточні програми хоча б на 5 років.

Україна і Туреччина домовилися перейти на бездозвільну систему вантажних перевезень, внісши зміни до відповідної угоди. Про це повідомляє Мінінфраструктури.

Озвучена проблема відсутності інвестицій учасників ринку зернової продукції в розвиток логістики. Про це заявив директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики ВАТ «Укрзалізниця» Антон Саболевський, передає Agroportal.

В Україні — найвища частка врожаю кукурудзи, що відправляється на експорт.

Дешева конкуренція з боку України і Молдови може змістити Польщу з позиції європейського лідера у виробництві й експорті концентрованого соку і заморожених фруктів і овочів.

Кабінет міністрів України спростив форма та порядок реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази для виноробних господарств, котрі хочуть виготовляти та реалізовувати власне вино. Про це повідомив голова Асоціації "УКРСАДВИНПРОМ" Володимир Печко.

Кабмін України запровадив штраф за вбивство лося європейського, який минулого року був внесений до Червоної книги України, у розмірі 130 тися гривень. Про це повідомила прес-служба Мінекології.

Для налагодження виробництва біоетанолу та палива моторного альтернативного ДП «Укрспирт» планує здійснити модернізацію восьми виробничих підприємств. Про це заявив в. о. директора «Укрспирт» Юрій Лучечко в ефірі 112.ua.

Поголів'я корів в Україні за 38 років скоротилося в 13 разів

Оперативні дані щодо збирання пізніх зернових, які МінАПК отримує з регіонів, вказують на те, що декілька областей виходять на найвищий рівень продуктивності в історії спостережень.

Україна відновила рекорд з експорту замороженої малини через зростання врожаю ягоди в країні і потужностей шокової заморозки.

В Україні практично всі великі агрохолдинги мають борги. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Бізнес Цензор», що склав рейтинг боржників серед українських латифундистів.

Україна активно нарощує присутність на ринку замороженої малини. Тільки в серпні цього року вітчизняні компанії експортували у 1,6 рази більше цієї продукції, ніж за аналогічний місяць торік. Про черговий рекорд повідомляє Українська плодоовочева асоціація (УПОА).