EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Уряд планує продовжити програму держпідтримки фермерів наступного року.

В кінці літа, після тривалого періоду вкрай низького попиту, українські виробники згущеного молока нарешті змогли зітхнути з полегшенням.

Довгі роки фермери підбирали оптимальний сорт чи гібрид, керуючись каталогами насіннєвих компаній, порадами їхніх дилерів або агрономів-консультантів. Та зараз і тут людський фактор хочуть витіснити штучним інтелектом.

Міністр сільського господарства Японії повідомив, що у країні вперше за 26 років зареєстрували свинячий грип, який відрізняється від африканської чуми. Про це повідомляє Reuters.

Українські фермери повинні отримати можливість впевнено планувати свої інвестиції на 3-5 років наперед.

Процедуру реєстрації пасік незабаром можуть істотно полегшити.

Напередодні професійного свята – Дня підприємця, голову організації роботодавців «Спілка роботодавців Дубенщини» Юрія Вікторовича Іващенка за особистий внесок у розвиток підприємництва, самовіддану працю, вагомі здобутки та професіоналізм у роботі було нагороджено почесною грамотою Рівненської обласної організації «Роботодавці Рівненщини». 

Точну відповідь на питання справедливої вартості землі сільськогосподарського призначення в Україні дасть лише вільний ринок, який наразі відсутній через дію мораторію на продаж землі.
І поки питання зняття мораторію активно обговорюється в Україні, власники паїв можуть приблизно оцінити, скільки коштує їхня земля, пише biz.censor.net.ua.

Напередодні осені надія сироварів на поліпшення їхнього бізнесу дещо зміцнилася.

В уряді пояснили – досі лабораторії працювали у збиток.

Італійські фермери перебувають у кризі через низькі ціни на пшеницю, ерозію ґрунтів та великі обсяги імпортного зерна. Але деякі знайшли вихід: вирощування конопель, пише британське видання The Guardian.

Прийдешнє глобальне потепління на 2° за Цельсієм збільшить популяцію сільськогосподарських комах-шкідників, які зможуть знищувати на 50% більше світового врожаю пшениці, ніж сьогодні, на 30% більше кукурудзи і на 20% більше рису.

Фахівці ірландської громадської організації «Aware» вважають, що спосіб життя і роботу фермерів є дуже напружені, а самі фермери в багатьох випадках потребують психологічної допомоги, пише AgroDay.

Ціна на аміачну селітру досягла 10,5 тис. грн/т, хоча ще п’ять днів тому була 10,3 тис грн/т, а в середині серпня і зовсім 9-9,4 тис. грн/т, повідомляє «Інфоіндустрія».

Станом на 31 серпня зернові та зернобобові культури обмолочені на площі близько 10 млн га (67% до прогнозу). Намолочено 34,5 млн тонн зерна при врожайності 34,6 ц/га.