EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Відтепер держава відшкодовуватиме третину вартості будівництва або реконструкції ферми для об’єктів, які створюють 500 і більше робочих місць, незалежно від вартості робіт.

19 квітня у Львові стартувала найбільша агропромислова виставка Східної Європи AGROPORT West Lviv 2018. Захід має величезні масштаби і проводиться в міжнародному аеропорту ім. Данила Галицького. Найкращі виробники, високі посадовці, міжнародні експерти і тисячі відвідувачів – виставка вражає розмахом. Відвідав виставку і Президент України Петро Порошенко.

Дослідники з Національного університету Сінгапуру знайшли революційний спосіб перетворення грибних відходів у біопаливо, пише Silicon Republic.

Андрій Олефіренко ось уже 7 років виробляє органічну продукцію в Україні. Він мріє змінити імідж України як сировинної бази на постачальника високопробних продуктів.

При мінімальних інвестиціях у вирощування кульбаби на 1 гектарі €5100 та валових витратах у €3450, за два роки можна отримати валовий прибуток €8340 й досягти річної рентабельності 121%. Такі дані навів Євген Шумейко, директор компанії «Добротрав», під час конференції “Мільйон з гектара”, організованої проектом «АПК-Інформ: овочі і фрукти», передає propozitsiya.com.

Кабінет міністрів поки що не відкинув ідею підвищення мінімальної заробітної плати до 4200 грн.

Експерти кажуть: прогнозоване зростання в 3% ВВП означає, що ми будемо жити все гірше і гірше.

Президент Петро Порошенко ініціює будівництво європейської залізничної вузькоколійки від кордону до Львова. Це дозволить туристам без пересадки їхати безпосередньо в Україну.

Група депутатів пропонує ввести нульову ставку ПДВ замість нинішніх 20% на поставки молока і вершків (незгущених, без додавання цукру й інших підсолоджувачів) на території України, пише Інтерфакс-Україна.

Підсумки перших трьох кварталів 2017 року показали зростання вирощування на 11,3%.

Про це зазначає Павло Коваль, генеральний директор Української аграрної конфедерації, пише superagronom.com.

Зміна порядку оподаткування операцій із вивезення сої за межі митної території України в митному режимі експорту що передбачена з 1 вересня 2018 року, містить суттєві ризики. 

Кабінет міністрів України затвердив порядок проведення еколого-експертної оцінки матеріалів, поданих для реєстрації пестицидів і агрохімікатів.

Документ регулює правила для виробників органічної продукції.

Про це повідомив керівник компанії Євген Кравцов, пише ЕП.