EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством економіки України та Державним бюро метрології Республіки Хорватія.

Депутати ініціюють реорганізацію спрощеної системи оподаткування. Відповідний законопроект № 6348 зареєстровано у Верховній Раді.

Відповідне рішення суд апеляційний суд прийняв 30 листопада і воно набрало законної сили, повідомляє пресслужба Фонду держмайна.
До винесення рішення суду 49% ТОВ "ЗТМК" належало компанії "Толексіс Трейдінг Лімітед" (група компаній DF Group Дмитра Фірташа).

Калуську ТЕЦ продали донецькій компанії за 801 млн грн

Директор ТОВ «Озерна Агро» Вільд Бертольд Карл Алоіс заявляє про крадіжку його зерна рейдерами за сприяння поліції на 20 млн гривень. Про це повідомляє Українські Новини, пише agronews.ua.

Відповідне розпорядження від 24 листопада оприлюднене на Урядовому порталі, повідомляє "Укрінформ".

В Україні нестримно ростуть ціни на столовий буряк. Зараз вартість цього коренеплоду на ринку в 3,3 рази вища, ніж була на цю пору торік. При цьому найближчим часом не варто чекати на її зниження чи хоча би на стабілізацію.

Вартість використання вагона-зерновоза парку АТ «Укрзалізниця» з червня 2021 р. по листопад 2021 р. зросла в 53,6 рази — з 111 грн вагон/доба до 5 953,25 грн вагон/доба (без ПДВ). Про це йдеться у зверненні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» до міністра інфраструктури України та в.о. голови правління «Укрзалізниці» щодо необхідності врегулювання ситуації з безпрецедентним зростанням вартості транспортування зернових вантажів залізничним транспортом, пише agronews.ua.

В Україні зафіксували значне подорожчання низки продовольчих продуктів, зокрема соціальних. Така диспропорція цін може спровокувати настання не лише енергетичної, але й продовольчої кризи. Таку думку висловила віцепрезидентка НААН, академік Ануш Балян, пише agronews.ua.

В Земельному кодексі України введена законом норма, яка забороняє купівлю-продаж українських земель с/г призначення іноземцям. Попри це, цілком імовірно, що іноземці зможуть купувати українську землю років через 10-20. Про це повідомляє zemliak.com, пише agronews.ua.

НАЕК "Енергоатом" та американська компанія Westinghouse домовилися побудувати два енергоблоки на Хмельницькій атомній електростанції.

Економічна модель вантажного напрямку Укрзалізниці надалі опиратиметься не на надприбутки від ажіотажного підвищення вартості перевезень у піковий період, а на партнерські відносини з вантажовласниками, – розповів Радник голови правління УЗ та експерт логістичного ринку Юрій Щуклин. Про це повідомляє Грейн Трейд, пише agronews.ua.

В Україні загальна чисельність свиней на початку листопада склала 5,98 млн гол., що на 3,2% чи майже 200 тис. голів менше ніж рік тому.

Вітаємо всіх, хто має відношення до сільського господарства з професійним святом, Днем працівників сільського господарства України. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання.