EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Україна поліпшила свої позиції в рейтингу інноваційних країн, піднявшись на 43-е місце в 2018 році з 50-го в минулому.

Рада ухвалила у першому читанні законопроект щодо врегулювання порядку маркування харчових продуктів

За шість місяців (січень-червень) 2018 року ціни на м’ясо та м’ясні продукти зросли на 24,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Стали відомі причини, за якими професіонали масово змінюють сфери роботи

Дефіцит поживних речовин складає 67 кілограмів на гектар, підрахували фахівці.

За перший квартал 2018 року українці накупували спиртного на 38 млрд грн.

Кошти будуть спрямовані на фінансування потреб компанії, пов'язаних із закупівлею продукції в Україні і її експортом на світовий ринок

До 2027 року лідерами експорту стануть виробники масла, рису та цукру.

Польські інвестори хочуть побудувати на Львівщині завод з переробки побічних продуктів тваринного походження вартістю €25 млн, яке переробляє 700 т продукції на добу.

У цьому сезоні в основних портах України ціни на ячмінь стартували з 5500–5700 грн/т, що є вищим показником відносно старту минулого сезону. Про це propozitsiya.com повідомили в зерновій торговій компанії ТОВ "Алмейда Груп".

Білоруська залізниця пропонує організувати новий логістичний маршрут до Європейського союзу через прикордонний перехід «Ізов-Грубешів».

З 2016 року діє заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення. Одночасно з цим був створений ринок довгострокової оренди. Як це вплинуло на вартість землі?

Ефект від застосування податкових преференцій у сільському господарстві виявився для представників птахівничої галузі найбільш значущим.

У Верховній Раді України в минулий четвер розгорівся скандал навколо голосування за новий закон про сільскогосподарьску кооперацію.

У Миколаївській області налічується приблизно 166 тонн прострочених пестицидів, на їхню утилізацію потрібно близько 4 млн грн, при цьому Державний фонд охорони навколишнього природного середовища не поспішає фінансувати ці роботи, пише propozitsiya.com з посиланням на "Інше ТБ".