EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Процедуру реєстрації пасік незабаром можуть істотно полегшити.

Напередодні професійного свята – Дня підприємця, голову організації роботодавців «Спілка роботодавців Дубенщини» Юрія Вікторовича Іващенка за особистий внесок у розвиток підприємництва, самовіддану працю, вагомі здобутки та професіоналізм у роботі було нагороджено почесною грамотою Рівненської обласної організації «Роботодавці Рівненщини». 

Точну відповідь на питання справедливої вартості землі сільськогосподарського призначення в Україні дасть лише вільний ринок, який наразі відсутній через дію мораторію на продаж землі.
І поки питання зняття мораторію активно обговорюється в Україні, власники паїв можуть приблизно оцінити, скільки коштує їхня земля, пише biz.censor.net.ua.

Напередодні осені надія сироварів на поліпшення їхнього бізнесу дещо зміцнилася.

В уряді пояснили – досі лабораторії працювали у збиток.

Італійські фермери перебувають у кризі через низькі ціни на пшеницю, ерозію ґрунтів та великі обсяги імпортного зерна. Але деякі знайшли вихід: вирощування конопель, пише британське видання The Guardian.

Прийдешнє глобальне потепління на 2° за Цельсієм збільшить популяцію сільськогосподарських комах-шкідників, які зможуть знищувати на 50% більше світового врожаю пшениці, ніж сьогодні, на 30% більше кукурудзи і на 20% більше рису.

Фахівці ірландської громадської організації «Aware» вважають, що спосіб життя і роботу фермерів є дуже напружені, а самі фермери в багатьох випадках потребують психологічної допомоги, пише AgroDay.

Ціна на аміачну селітру досягла 10,5 тис. грн/т, хоча ще п’ять днів тому була 10,3 тис грн/т, а в середині серпня і зовсім 9-9,4 тис. грн/т, повідомляє «Інфоіндустрія».

Станом на 31 серпня зернові та зернобобові культури обмолочені на площі близько 10 млн га (67% до прогнозу). Намолочено 34,5 млн тонн зерна при врожайності 34,6 ц/га.

Питання робочих рук в Польщі і далі століть досить гостро. Вирішити цю проблему не вдалось навіть за рахунок напливу заробітчан із сусідньої України, адже рівень відповідальності українських працівників не завжди відповідає вимогам роботодавця.

У Біляївському районі Одеської області буде створено ягідний кластер, який об’єднає виробників, допоможе їм у вирощуванні, післязбиральній доробці і подальшому маркетингу вирощеного.

Нові осередки поширення регульованого шкідливого організму — Західного кукурудзяного жука(Diabrotica virgifera virgifera Le Conte) виявлено у господарствах Тернопільської та Вінницької областей. Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужба.

Минулого тижня відвантажили 155 тисяч тонн збіжжя.

Кредобанк підписав угоду про кредитування найбільшого в Україні виробника цукру - агропромислового холдингу Астарта.