EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Громадяни України за минулий місяць оформили 11 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією, які в митному режимі тимчасового ввезення, або транзиті.

Є ряд закономірностей, враховуючи які, можна в стислі терміни піднятися на новий рівень своїх доходів, кар'єри і матеріального становища.

Про це свідчать дані Міністерства агарної політики та продовольства України, передає УНН.

Про це повідомляє Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби.

27 грудня Кабінет Міністрів ухвалив ініційовану Мінекономрозвитку Постанову “Про внесення змін до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації". Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ПАО «ГПЗКУ».

Зняття цієї заборони є однією з передумов відкриття ринку.

Держава винна фермерам 27,6 млн грн. Це ті кошти, які мають отримати представники приватного сектору та представники спеціалізованих господарств за знищене через вірус африканської чуми свиней поголів'я, повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат Сергій Тригубенко.

Головне управління статистики Польщі (GUS) опублікувало фінальні дані виробництва овочів в країні, згідно з якими польські фермери зібрали навіть менше овочів, ніж прогнозувалося у вересні. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт УкрАгроКонсалт.

Міністр інфраструктури України розраховує, що в наступному році почнеться будівництво платних доріг.

Уряд хоче скасувати неактуальні норми

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів 11 грудня представив перші два пілотні проекти з передачі в концесію морських портів «Ольвія» та «Херсон» на 30-35 років. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ, та урядову прес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

У Держпотребслужбі розповіли про вимоги до виробників

Наразі у Верховній Раді зареєстровано 13 законопроектів про земельний мораторій.

В кінці третьої декади листопада - початку першої декади грудня агрометеорологічні умови для перезимівлі озимих зернових культур складалися задовільно.

Нідерландська компанія Multi Tool Trac розробила вже третю модель електротрактора, яка, на відміну від двох попередніх, буде запущена в серію.