EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Рада спростила митний контроль для бізнесу

5 июля 2018 - Администратор

В Україні вводиться механізм "єдиного вікна" для всіх видів контролю, які передбачені при митному оформленні товарів

Верховна Рада підтримала в другому читанні законопроект № 7010 зі змінами до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів про впровадження механізму "єдиного вікна" і оптимізації контрольних процедур на митниці з редакційними поправками. "За" законопроект проголосували 254 народних депутати при необхідних226.

Законопроект №7010 входить в пакет з 35 проектів законів, визначених як необхідні для поліпшення бізнес-клімату та економічного зростання в країні. Документ передбачає подачу до митного оформлення дозвільних документів в електронній формі.

"Це стосується всіх видів контролю, які сьогодні проходять товари при переміщенні через митний кордон. Це і фітосанітари, і ветеринари, і екологи, і радіологи – всі інші контролери. Якщо вони видали документ, то повинні його в електронній формі розмістити у відповідну інформаційну систему , яка адмініструється органами доходів і зборів", – пояснила суть законопроекту народний депутат Тетяна Острикова.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба (ДФС) готова відкрити митну базу, в якій міститься інформація про завезених в Україну товари, для громадського контролю, заявив в.о. глави ДФС Мирослав Продан.

20 червня Кабінет міністрів України затвердив план дій по боротьбі з контрабандою та тіньовими схемами на митниціе,розроблений прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом спільно з силовими відомствами і ДФС.

segodnya

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!