EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

У «НІБУЛОНі» відзвітували про експортні досягнення

14 августа 2017 - Администратор

У 2016/17 МР група компаній «НІБУЛОН» досягла одного з кращих експортних показників. Більше сільгосппродукції компанії вдалося експортувати лише у 2009/10 МР та за попередній звітній період (2015/16 МР). Про це повідомила прес-служба компанії.

«НІБУЛОН» за 2016/2017 МР експортував 4,65 млн тонн сільгосппродукції.

Щодо географії експорту, то вона охоплює основні ринки світу: країни Африки, Близького Сходу, Європи, Південно-Східної Азії, Китаю та Індії. Підприємство залишається партнером провідних урядових покупців високоякісної продукції, зокрема: Генерального агентства з постачань продовольства (GASC) в Єгипті та Міністерства торгівлі та промисловості Йорданії.

Відкриття нових ринків збуту разом із посиленням позицій на вже існуючих дало змогу компанії збільшити вантажообіг та розширити коло партнерів у країнах призначення. Наприклад, «НІБУЛОН» успішно відвантажив українську кукурудзу до Йорданії, попит на яку до цього був майже відсутнім через ризики з якості та потужну конкуренцію з боку США, Аргентини та Бразилії. У результаті, місцеві компанії почали більше звертати увагу на українську кукурудзу, як гідну альтернативу заокеанському аналогу. Також компанії вдалося побудувати торговельні відносини з виробниками біоетанолу в країнах Європи та налагодити прямі поставки вітчизняної кукурудзи на заводи з виробництва «зеленого» палива.

Окрім збільшення присутності та впливу на існуючих ринках збуту (Близький Схід, Північна Африка, країни ЄС), компанія продовжує своє становлення в країнах Південно-Східної Азії, Чорної та Західної Африки. Наприкінці 2016/17 МР «НІБУЛОН» один із небагатьох відвантажив кукурудзу до Кенії (близько 70 тис тонн). Крім цього, компанія збільшує обсяги торгівлі з Китаєм та постійно покращує культуру виробництва задля забезпечення виконання жорстких фітосанітарних вимог цієї країни стосовно якості і стану продукції, що відвантажується на експорт.

Старт нового сезону став різноплановим – динамічним для одних культур та інертним для інших. Усе зумовлено кон'юнктурою світового ринку, що не стоїть на місті. Активність експорту ячменю з України перевищила всі очікування. Зернова Асоціація Саудівської Аравії з початку 2017 стала новим та єдиним державним органом з імпорту цієї культури та впровадила нову відкриту тендерну систему на зміну тій, що функціонувала до цього часу і вважалась недостатньо прозорою. «НІБУЛОН», заздалегідь подбавши про реєстрацію в тендері разом з іншими міжнародними трейдерами, виграв певні обсяги та вже почав їх активно відвантажувати в рамках виконання взятих на себе тендерних зобов’язань.

«Поточний 2017/18 МР українські експортери вимушені розпочинати в доволі складних умовах. Через несприятливі погодні умови навесні та влітку збиральна кампанія ранніх зернових і олійних культур розпочалася із затримкою, а загальний валовий збір культур ранньої та пізньої групи, ймовірніше, буде нижчим від показників минулого року та не виправдає очікувань багатьох учасників ринку. Відповідно, можна очікувати подальшого зростання конкуренції на внутрішньому ринку. Але ми готові до такого розвитку подій, адже стратегія нашого підприємства, спрямована на наближення безпосередньо до сільгоспвиробників, дозволяє захистити ринкові позиції навіть за умови зростання конкуренції в портах», – заявив менеджер в оптовій торгівлі зерновими культурами компанії «НІБУЛОН» Володимир Славінський.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!