EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Уряду доведеться вжити радикальні заходи, щоб загальмувати зростання цін на продукти

11 января 2018 - Администратор

У 2018 році Кабміну Володимира Гройсмана доведеться йти радикальні заходи, щоб загальмувати зростання цін на продукти в країні. Про заявив Олексій Дорошенко, генеральний директор Асоціації постачальників торговельних мереж.

За його словами, чиновники не зможуть пояснити пересічним українцям факт того, що продукти харчування в нашій країні ростуть прискориними темпами, а європейські прайси набагато нижчі.

"Єдиною реальною причиною буде лише різниця в оподаткуванні продуктів ПДВ, але це рішення все одно потрібно буде прийняти", - підкреслив Олексій Дорошенко.

В Асоціації постачальників торговельних мереж не раз повідомляли, що фермери України платять ПДВ 20%, а польські колеги тільки 5%. Більш того, в європейських країнах здоровіше бізнес-середовище і вище рівень конкуренції, а це впливає на цінову політику.

Відзначимо, шо ціни на ряд продуктів у Великобританії лише трохи вищі, хоча полиці магазинів завалені дешевими товарами в більшій мірі, ніж в Україні, а от середня зарплата британця в 14 разів більше, ніж в українця.

ubr.ua

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!