EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

АНКЕТА інвестиційної пропозиції Виробництво хліба і хлібобулочних виробів

10 января 2016 - Администратор

Ідея (суть проекту/пропозиції)

Встановлення обладнання (ліній) з випікання хліба та хлібобулочних виробів в цехах приміщення колишньої заготконтори. Необхідна потужність обладнання 800- 1000 кг хліба за добу. Забезпечується створення нових робочих місць.

Конкурентні переваги

Підприємство придбало у власність приміщення колишньої заготконтори, площа якого складає 316 кв. м, з підвальним приміщенням площею 313 кв. м. Приміщення знаходиться в задовільному стані. В радіусі 30 км немає підприємства з випікання хліба та хлібобулочних виробів.

Обсяг необхідних фінансових ресурсів (дол. США)

 Обсяг необхідних фінансових ресурсів  складає        120 тис. дол. США. Фінансові ресурси будуть спрямовані на придбання обладнання, ліній з випікання хліба та хлібобулочних виробів, а  також придбання технічних засобів для доставки продукції до споживачів.

Вид та обсяг інших необхідних ресурсів

Монтаж обладнання, приєднання до комунікацій (вода, електроенергія, газ) фермерське господарство буде здійснювати за власні кошти.

Необхідні умови для успішної реалізації проекту

Стабільний ринок збуту, так як це продукція короткого терміну зберігання.

Пропозиція інвестору

Господарство планує отримати грантові кошти. В разі залучення інвестиційних коштів, повернення їх буде здійснюватися за рахунок прибутку від реалізації продукції

Контакти (мобільний тел., електронна пошта)

ФГ «Відродження» с. Стовпець Дубенського району Рівненської  області                    

голова Момотюк Володимир Васильович

050-508-95-01

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!