EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

В Україні розблоковано процедуру державної реєстрації кормових добавок

2 сентября 2021 - Администратор

30 серпня вступив у дію наказ Мінекономіки № 307 від 26.07.2021 про прийняття Порядку формування реєстраційного досьє, який розблокував процедуру державної реєстрації кормових добавок. Це дало можливість суб'єктам господарювання, діяльність яких пов'язана з виробництвом та обігом кормів, отримати можливість реєструвати безпечні та високоякісні кормові добавки для тварин.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.
«Відтепер понад 7000 суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з виробництвом та обігом кормів, отримали можливість реєструвати безпечні та високоякісні кормові добавки для тварин. Порядок формування реєстраційного досьє розроблено відповідно до європейського законодавства. Його прийняття стало важливим кроком у приведенні українського ринку кормів до вимог ЄС», – прокоментувала заступниця міністра економіки України Ірина Новікова.
Відповідно до Закону України «Про безпечність та гігієну кормів» процедура державної реєстрації кормових добавок починається з подання оператором ринку відповідної заяви та реєстраційного досьє на кормову добавку.
У той час, як відсутність нормативних вимог до реєстраційного досьє блокувала процедуру державної реєстрації кормових добавок та створювала в Україні штучний дефіцит якісних кормових добавок так необхідних для здоров'я домашніх та продуктивних тварин.
Нагадаємо, що Європейська Комісія дозволила використання певних тваринних білків для годівлі нежуйних сільськогосподарських тварин, таких як свині та птиця.
agro-business.com.ua

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!