EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

В Україні створять ресурсний онлайн-центр для фермерів

2 сентября 2021 - Администратор

Всеукраїнська громадська організація «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» підписала договір субгранту з компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк» про створення ресурсного онлайн-центру «Кращі АГРО практики для мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП)» в рамках реалізації Проєкту «Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на usaid.agro.
Ресурсний центр забезпечить аграрні ММСП практичними знаннями та показовою базою про сучасні аграрні технології в Україні та світі, які можна впровадити в плодоовочевому секторі, секторі тваринництва, аквакультури, птахівництва (окрім курей), при виробництві кондитерської та крафтової продукції.
Діяльність такого Центру будуватиметься за принципом «фермер-фермеру»: успішні фермери діляться своїми здобутками з іншими фермерами.
Ресурсний центр має стати комунікаційною платформою, у першу чергу, між тими, хто впроваджує сучасні підходи та технології, та їхніми потенційними послідовниками. Для цього використовуватимуться інтернет-технології, соціальні мережі, проводитимуться освітні вебінари/зустрічі/конференції щодо кращих аграрних розробок, технологічних ноу-хау, бізнес-моделей, буде започатковано видання бюлетеня «Кращі АГРО практики», конкурси, ярмарки для виявлення найкращих агропрактик та агропрактиків.+
До реалізації проєкту планується залучити органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації, асоціації, наукові інституції тощо. А для аграрних журналістів планується проведення спеціального конкурсу на публікацій про найкращі агропрактики.
Основними вигодонабувачами проєкту стануть виробники сільськогосподарської продукції різних організаційно-правових форм з усієї України, зокрема, з цільових областей проєкту АГРО — Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Черкаської.
Ресурсний центр дасть новий поштовх для розвитку сільськогосподарського дорадництва, зокрема, для співпраці дорадників із фермерами, закладами аграрної науки та освіти, науково-проєктними інституціями, асоціаціями.

propozitsiya.com

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!