EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Станом на 14 березня 2017 року в Україні вже видано 86 аграрних розписок на суму понад 716 млн грн, із них 52 — це фінансові аграрні розписки. Про це повідомляє «Аграрний тиждень. Україна».

Зараз пілотні розписки використовують у 8 областях: Полтавська, Черкаська, Вінницька, Харківська, Хмельницька, Тернопільська, Миколаївська та Сумська.

Нещодавно, в Привільненській об’єднаній територіальній громаді відбулася зустріч партнерів Проекту «Підвищення ефективності транскордонної системи швидкого реагування, проведення протипожежних заходів та покращення безпеки користувачів міжнародних автошляхів Е-40 та Е-85» в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Рівень агрострахування в Україні залишається вкрай низьким - він становить близько 5% від засіяних площ.

Володимир Лапа вважає нинішню ситуацію з державним контролем профанацією.

Значення індексу 20 крупних польських підприємств WIG-20 на Варшавській фондовій біржі за останній рік збільшилось лише на 24%. Водночас, значення індексу WIG-Ukraine, який об’єднує 7 провідних українських компаній, збільшилось за цей період аж на 79%.

Страхування посівів у рамках весняної форвардної програми Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) допомагає фермерам відшкодувати збитки через нестабільні погодні умови.

Приблизно 3-4 млн га земельних ділянок перебувають поза дією мораторію.

Про це в інтерв’ю AgroPolit.com розповів заступник голови ради Асоціації «Земельна спілка України» Андрій Мартин.

Згідно з офіційними даними, в 2016 році близько 10%, а за неофіційними ― близько 30% парку піввагонів і вагонів-хоперів «Укрзалізниці» закінчують свій термін служби.

Про це заявив директор з регіонального розвитку компанії ТОВ «Укртранслогістіка-2»

Автоматичний реєстр відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) повинен запрацювати з 1 квітня 2017 року.

Асоціація виробників молока України (АВМ) у співпраці із Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) організовують Перший кавказький молочний конгрес, який пройде в рамках Східноєвропейського молочного конгресу, 14 березня 2017 року Тбілісі, Грузія

Уряду Кенії прийняв рішення здійснити закупівлю 450 тис. тонн жовтої кукурудзи протягом березня – травня 2017 року. Про це зазначається у листі Міністерства закордонних справ України на адресу Мінагрополітики.

Нещодавно, в Привільненській об’єднаній територіальній громаді відбулася зустріч партнерів Проекту «Підвищення ефективності транскордонної системи швидкого реагування, проведення протипожежних заходів та покращення безпеки користувачів міжнародних автошляхів Е-40 та Е-85» в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Україна за версією американського грошового порталу GoBankingRates потрапила в список найдешевших країн для життя.

Як повідомляє Hromadske.ua з посиланням на дослідження, враховувалося кілька чинників: індекс купівельної спроможності, рівень орендних ставок, споживчого кошика і вартість місцевих послуг і сервісів.

Міністерство сільського господарства США (USDA) зберегло прогноз експорту зернових культур з України на колишньому рівні порівняно з лютневим прогнозом ― 40,41 млн тонн на 2016/2017 маркетинговий рік (липень 2016-червень 2017).

Україна в січні-лютому 2017 року експортувала 8,8 тис. тонн натурального меду на 14 млн 288 тис. дол. США, свідчать дані УКРІНФОРМ.

Як відзначили в ГФС, в січні-лютому найбільше було продано меду в США - на 4,36 млн. дол, Німеччини -. 3,07 млн. дол, Бельгію -. 1.35 млн. дол.

При цьому, в інші країни Україна експортувала меду на 5,5 млн. дол. США. Також, Україна за цей період імпортувала меду на 15 тис. дол. США.