EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Відтепер оператор комбайна може легко запобігти втратам зерна та іншим проблемам, які часто пов'язані з некоректною експлуатацією комбайна, змінивши налаштування машини за допомогою нової програми CEMOS Advisor від CLAAS, пише Тraktorist.ua.

Додаток розроблений для смартфонів і використовується для управління комбайнами серії LEXION, TUCANO та AVERO.

Робота програми CEMOS Advisor полягає у наданні рекомендацій та покрокових інструкцій для оператора щодо зміни налаштувань машини.

Як відомо, 22 вересня поточного року постановою №656 Кабінету Міністрів України було прийнято рішення про введення в дію пілотного проекту, який передбачає скасування цінового регулювання на продовольчі товари на три місяці починаючи з 1 жовтня. Як же змінилися ціни, які залишились без контролю, за половину тривалості проекту?

Нагадаємо, причиною, яка побудила Кабмін до запуску даного проекту, стали не однократні заяви представників бізнесу про недієвість механізму регулювання мінімальних цін та невідповідність його умовам ринкової економіки. Натомість, дана система лише провокувала до недобросовісної конкуренції деяких виробників, які обходили законодавчий контроль, в тому числі, просто зменшуючи об’єм одиниці своєї продукції, і, тим самим, обманюючи споживача.

За перші вісім місяців 2016 року виробництво м'яса птиці в Польщі зросло до 1,6 млн тонн, або на 17% щодо показника за аналогічний період 2015 року.

Це зростання супроводжувалося збільшенням польського експорту м'яса птиці на 15,7% із січня по липень 2016 року. Такі показники зростання виробництва й експорту дозволяють припустити, що Польща до кінця цього року може показати суттєві темпи приросту в птахівничому секторі вже п'ятий рік поспіль. В період з 2012-го по 2015 рік польські птахівники розширили виробництво з 1,627 млн до 2,124 млн тонн, або на 30,5%.

Представників українських аграрних компаній запрошують активно приєднуватися до офіційних торговий місій України. Про це йшлося на нараді у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі вчора, 17 листопада.

Таким чином аграрії можуть налагоджувати бізнес-зв'язки та просувати свою продукцію на зарубіжних ринках, наголошують у Мінекономрозвитку.

За даними УЗ, станом на 16 листопада 2016 року пропозиція вільного рухомого складу для перевезень зернових ж.-д. транспортом в Україні знизилося до 2,231 тис. вагонів проти 2,582 тис. вагонів на 15 листопада. Зазначається зростання вільних вагонів тільки на Південній та Донецької ж.-д., повідомляє «УкрАгроКонсалт».

За дорученням міністра інфраструктури України Володимира Омеляна відбулася міжвідомча нарада щодо врегулювання проблемних питань здійснення габаритно-вагового контролю в зимовий період, — повідомляється на сайті АМПУ.

В Україні завершується сезон збирання цукрових буряків та виробництва цукру.

Прот це повідомляє прес-служба Економічного дискусійного клубу.

Станом на 1 листопада ц. р. цукрові буряки викопано на 67% площ, зібрано 9 млн тонн буряків при середній урожайності 459 ц/га, що на 12,5% вище минулорічного показника.

Відповідно до оперативної інформації ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області у період з 13.11.2016 по 15.11.2016 в ПП «Агро-ДІС» було зареєстровано загибель 104 голів свиней різних вікових груп.

Підприємство розташоване в с. Кохівка Ананьївського району Одеської області. За попередньою інформацією в ПП «Агро-ДІС» утримується близько 5700 голів свиней.

«Бобові культури є дуже привабливими саме для середніх і малих виробників. Тому сьогодні наше завдання — збільшити частку нішевих, зокрема бобових культур у структурі агровиробництва» — сказав міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, відкриваючи Першу міжнародну конференцію «Бобові культури. Ставка на максимальну ефективність».

Узбекистан уклав 355 контрактів на суму 1,009 млрд дол. за підсумками першого Міжнародного плодоовочевого ярмарку, що відбувся в першій декаді листопада в Ташкенті, повідомила прес-служба АТ «Узагроэкспорт».

За даними компанії, відповідно з договорами Узбекистан поставить на експорт 1,421 млн тонн плодоовочевої продукції.

Представники Львівської області і Канади домовилися продовжити існуючий проект створення молочних кооперативів на Львівщині та налагодити співпрацю в галузі овочівництва.

Таке рішення було прийнято під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, першого заступника голови облради Парасковії Дворянин з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком, пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

«Основна частина українського меду потрапляє на західні ринки через Польщу», — заявив торговий директор польської фірми Corpo Адам Мошом.

Як повідомляє Польське радіо, український мед відрізняється від польського ціною, і це суттєва перевага.

Нещодавно, за ініціативи ОР «Спілка роботодавців Дубенщини» місто Дубно відвідали представники понадгімназійних шкіл ім.Вінцента Вітоса (м.Гелбутов, Польща). Дана зустріч відбулася в рамках підписаної Угоди про співпрацю між Спілкою роботодавців Дубенщини та Краківським повітом.

11 жовтня польські педагоги на чолі із  директором – Павлом Сікорою відвідали школи №1 і №5 міста Дубна, провели зустріч із представниками Дубенської міської ради, батьками та вихованцями курсів іноземних мов «Polen».

Є низка цікавих ідей, які можна реалізувати у разі надходження додаткових 5 млрд грн, наприклад, створення Фонду гарантування кредитів АПК.
Про це заявив в ексклюзивному інтерв'ю Кurkul.com міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

Бенефициар агрохолдинга «Мироновский Хлебопродукт», Герой Украины Юрий Косюк нечасто появляется на публике, поэтому его всегда интересно слушать. Вчера был именно такой случай. AgroPortal.ua выбрал 7 тезисов из выступления Юрия Косюка в ходе Форума директоров «Дирижеры изменений».
О кризисе ценностей и его влиянии на ситуацию