EnglishFrenchGermanPolishRussianUkrainian

Актуально

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою», схвалений Верховною Радою України 14 березня 2017 року.

Зниження тарифів на перевалку зерна в портах України найближчим часом не буде. Таку думку висловив директор департаменту логістики ПАТ «ДПЗКУ» Дмитро Шмокарєв під час круглого столу «Проблеми зернової логістики України».

Законопроект №4355 підтримає добровільнє об'єднанння територіальних громад та зміцнення матеріальної і фінансової основи органів місцевого самоврядування. Про це повідомляє на своїй сторінці Facebook заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко.

Під час зустрічі із представниками регіональних ЗМІ прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що пріоритетним підходом до вирішення питання користування землею навколо населеним пунктів є її передача об'єднаним територіальним громадам, пише Depo.ua.

Витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-лютому 2017 р. зросли на 25,2% порівняно з аналогічним періодом 2016 року, повідомила УНІАН із посиланням на Державну службу статистики.

Кабінет міністрів України виділив 50 млн грн на створення і оновлення матеріально-технічної бази 25-ти навчально-практичних центрів (УПЦ) з підготовки робітників за трьома найбільш дефіцитним професіям.

На Даляньській товарній біржі 31 березня відбулися торги за першим в історії Китаю біржовим опціоном на сировину.

ТОВ «Олімп-Агро» побудує елеватор у смт Попільня Житомирської області потужністю зберігання 60 тис. тонн.

Станом на 1 березня цього року на Київщині накопичено понад 300 т непридатних пестицидів, пишуть УНН із посиланням на Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА.

Дослідники з Фламандського інституту біотехнології VIB-UGent виявили ген, який значно збільшує зростання і кількість зерен кукурудзи.

Чи адекватною є пропозиція доручити "Аграрному фонду" забезпечення добривами аграріїв, і чи є кращий вихід із ситуації?

Національна академія аграрних наук України (НААН) пропонує уряду створити на її базі центри європейського зразка для протидії появі небезпечних хвороб у тваринництві. Про це повідомив президент академії Ярослав Гадзало.

Імпорт пшениці в Малайзію в сезоні 2017/18 досягне 1,75 млн. Т, незначно перевершивши показник поточного сезону (1,7 млн. Т), якщо курс національної валюти відновиться, йдеться в доповіді Зовнішньої служби Департаменту сільського господарства США (FAS USDA) . Повідомляє АГН. Зерно Он-Лайн.

Печерський районний суд задовольнив клопотання Генеральної прокуратури про призначення позапланової виїзної ревізії в ПАТ «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках» для з'ясування обставин заволодіння групою осіб засобами ПАТ «Аграрний фонд» на суму понад 2 млрд грн.

В умовах тимчасового бюджетного недофінансування вітчизняної науки Національна академія аграрних наук (НААН) планує залучити додаткові кошти та удосконалити роботу Академії. Про це під час засідання Загальних зборів Національної академії наук України повідомив академік та президент НААН Ярослав Гадзало.